Fakro podczas inauguracji WSB - National Louis University w Nowym Sączu

Ocena: 0
2285

Firma FAKRO od wielu lat współpracuje z uczelniami wyższymi i środowiskiem akademickim. Angażuje się także w życie i rozwój Sądecczyzny, to właśnie w Nowym Sączu mieści się główna siedziba FAKRO.

10 października br. reprezentanci firmy oraz Fundacji Pomyśl o Przyszłości, założonej przez Ryszarda Florka - Prezesa FAKRO, uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Gościem honorowym wydarzenia był Bronisław Komorowski, Prezydent Polski w latach 2010-2015. Wygłosił wykład inauguracyjny pt. "Szanse polskich przedsiębiorców w obliczu rywalizacji Stanów Zjednoczonych i Chin o supremację gospodarczą nad światem".

"Jako firma powołaliśmy w kilkunastu szkołach klasy patronackie. Wraz ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi skutecznie doprowadziliśmy do powstania nowego, pożądanego na rynku zawodu - monter stolarki budowlanej. Uważamy, że integracja rynku pracy z edukacją jest niezbędna do tego, aby przyszli absolwenci byli wyposażeni w kompetencje ważne dla pracodawców" - komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Źródło i zdjęcie: FAKRO

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ