Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro na Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat we Francji

Ocena: 2.5
2965
Międzynarodowe Targi Budowlane Batimat we Francji, organizowane co dwa lata w listopadzie w Paryżu, to kolejna impreza wystawiennicza branży budowlanej, podczas której FAKRO prezentowało swoje produkty.

Na ekspozycję liczącą ponad 200 metrów kwadratowych złożyły się tegoroczne nowości FAKRO: zasilana energią słoneczną markiza do okien dachowych AMZ Solar, markiza ARZ Solar. oraz okno do dachów płaskich DEF. Eksponowane w rozmiarze 100x150 cm zwracało uwagę nie tylko dużym rozmiarem, ale również designem oraz estetyką wykonania.

Na targach Batimat we Francji firma FAKRO zaprezentowała także nowatorskie okno balkonowe i najcieplejsze okno dachowe na świecie FTT U8 Thermo o współczynniku Uw= 0,58W/m2K. Nie zabrakło także schodów strychowych, kolektorów słonecznych, oraz pełnej gamy akcesoriów do okien dachowych.

Jak zwykle największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziło okno balkonowe, a w szczególności jego mechanizm licowania się zawiasów z powierzchnią dachu, co wyróżnia FAKRO od konkurentów. Ponieważ w 2013 FAKRO w ofercie FAKRO pojawiły się akcesoria do okien pionowych, również i te produkty pojawiły się w firmowej ekspozycji, wzbudzając spore zaciekawienie.

W ciągu pięciu targowych dni (4-8 listopada 2013 r.) stoisko FAKRO na francuskich targach Batimat odwiedziło blisko 3 tys. osób. Większość odwiedzających to ludzie związani zawodowo z sektorem budowlanym: architekci, developerzy i wykonawcy.

Paryskie targi to największa impreza branży budowlanej w Europie. W tym roku Batimat zgromadził 3 tys. wystawców i przyciągnął 400 tys. zwiedzających z czego 20 proc. spoza Francji.


Źródło i zdjęcia: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ