Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Fakro Made in Małopolska - XXVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

Ocena: 5
1940

"Czy warto być Made in Małopolska?" - pod takim tytułem odbył się jeden z paneli, w ramach tegorocznego XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Bożena Damasiewicz, dyrektor biura zarządu Fakro i Prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości reprezentowała globalną markę, potwierdzając, że warto być "Made in Małopolska".

"Fakro czuje się silnie związane z regionem. To w Nowym Sączu mieści się główna siedziba i serce naszej firmy. Każdego roku naszą firmę odwiedzają tysiące gości z całej Polski, sprzedawcy, dekarze i architekci. Oprócz najwyższej jakości produktów i życia firmy od kuchni, pokazujemy im także piękno naszego regionu" - mówiła Bożena Damasiewicz, dyrektor biura zarządu Fakro.

Prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego projekt zakłada zbudowanie w świadomości Małopolan i turystów pozytywnego skojarzenia poszczególnych marek z miejscem ich powstawania, a znak "Made in Małopolska" podkreśla miejsce pochodzenia firm i produktów, a także potwierdza ich jakość i renomę.

Swoimi doświadczeniami oprócz reprezentującej Fakro, Bożeny Damasiewicz, podzielili się także przedstawiciele firm: Maspex, RMF FM, HM Design i Karpiel Steindel Architektura.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: