Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

FAKRO America wysoko ocenione przez sieć amerykańskich hipermarketów budowlanych

Ocena: 0
1694
Produkty firmy FAKRO cieszą się wśród mieszkańców USA ogromną popularnością. Serca Amerykanów podbiły spełniające wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa, a także zapewniające pełną wygodę użytkowania schody strychowe. Zainteresowanie produktami FAKRO zaowocowało pięcioletnią już współpracą z Home Depot, siecią hipermarketów budowlanych w USA. FAKRO America z sukcesem spełnia rygorystyczne wymogi Home Depot określające stany magazynowe, czas realizacji zamówień czy też dotyczące aktualizacji informacji o wysyłce.

Produkty firmy FAKRO, wicelidera na światowym rynku okien dachowych i czołowego producenta schodów strychowych znaleźć można w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. "Jesteśmy wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży" - tłumaczy Jacek Kulpa, Dyrektor Eksportu FAKRO. "W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych. Produktów firmy FAKRO nie mogło zabraknąć także w Stanach Zjednoczonych. W 2003 r. w USA powstała spółka dystrybucyjna FAKRO America, która aktywnie zajmuje się rozwojem sprzedaży oraz logistyką produktów FAKRO na rynku amerykańskim" - podkreśla Jacek Kulpa.

"FAKRO America zostało bardzo wysoko ocenione w prowadzonym przez hipermarket budowlany rankingu dostawców. Podczas oceny, pod uwagę brano jakość produktów i obsługi klienta. To dla nas potwierdzenie najwyższej jakości produktów FAKRO. Zadowolenie klienta i kontrahenta to dla nas największa nagroda i motywacja do dalszej pracy" - podkreślił Waldemar Szaluś, Dyrektor Zarządzający FAKRO America.

Produkty firmy FAKRO znaleźć można także w Lowe’s, drugim co do wielkości markecie budowlanym w USA, liczącym około 1800 sklepów oraz Menards, sieci 350 sklepów. Oferta FAKRO dostępna jest również online.

Źródło i zdjęcie: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ