Dekarze pobiegną - po uśmiech dzieci

Ocena: 0
2710

22.06.2011 we Wrocławiu branża dekarska po raz kolejny zjednoczy swe siły w biegu po uśmiech dzieci. Członkowie zespołu pod znakiem akcji „Dekarze.pl - przywracają uśmiech dzieciom” zmierzą się wraz z innymi uczestnikami w trzy oraz dziesięciokilometrowym maratonie. W tym biegu jednak to nie wynik będzie miał największe znaczenie.

3… 2… 1… START

To nie tylko odliczanie przed startem. Dla wielu dzieci i ich rodziny to odliczanie do otrzymania niezbędnej pomocy. Akcja biegu w maratonie jest swoistego rodzaju metaforą działalności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", która każdego dnia biegnie by zdążyć im z pomocą.

Bo by zdążyć trzeba biec

Fundacja Dzieciom ,, Zdążyć z pomocą” otacza opieką ponad 13 000 chorych i niepełnosprawnych dzieci z terenu całej Polski, a także placówki afiliacyjne – lecznicze, hospicyjne, opiekuńcze i wychowawcze. Dzieci potrzebujących jest coraz więcej, a ich potrzeby nieustannie rosną. Pomoc dla tak wielkiej grupy potrzebujących wymaga szybkich, efektywnych działań, takich jak na przykład metaforyczny bieg, którego uczestnicy akcji zamieniają w rzeczywistość.

Dołącz do biegu

Na co dzień, każdy z nas, bez względu na to czym się zajmuje, żyje w ciągłym pośpiechu. Szczególnie okres letni to czas większej aktywności, w którym wkładamy więcej wysiłku w naszą pracę. Akcja biegu pod hasłem „Dekarze.pl przywracają uśmiech dzieciom” ma na celu choć na chwilę zwrócić nasz pęd w kierunku najmłodszych potrzebujących.

Zainteresowani mogą dołączyć do akcji na wiele sposobów. Po pierwsze trzymając kciuki za uczestników wyścigu, wraz z patronami wydarzenia ale również kupując produkty oznaczone specjalnym znakiem w sklepie dekarze.pl lub też wpłacając darowiznę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”:

71 1240 1037 1111 0000 0693 2189

tytułem: „Pomoc i ochrona zdrowia dzieci - Dekarze.pl przywracają uśmiech dzieciom”

Każda pomoc i wsparcie jest na wagę złota i z pewnością zmotywuje uczestników maratonu, żeby nieco przyśpieszyć, w biegu po uśmiech dzieci.

Dekarze.pl jest pierwszym na polskim rynku specjalistycznym sklepem z narzędziami i maszynami dla dekarzy. Istniejący od 2003 roku sklep dekarski stworzył markę, która jednoznacznie kojarzy się wyłącznie z najlepszym asortymentem i przystępną ceną. Sklep, działający pod firmą Zi-Co Sp. Z o.o., oferuje kilka tysięcy pozycji dostępnych w Internecie lub poprzez katalog wysyłkowy.

W bogatej i zdywersyfikowanej ofercie sklepu dostępne są produkty najlepszych i najbardziej znanych marek branży dekarskiej. Sklep oferuje narzędzia i zaginarki takich firm jak GEDA, BESSEY, FREUND, PICARD, WUKO, GCE, RAPID, MAKITA, SCHECHTL, TAPCO, PAUS, SCHLEBACH i HM. Sprzedaż dopełnia fachowe doradztwo techniczne, autoryzowany serwis i skład fabryczny sprzętu firmy GEDA.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” otacza opieką ponad 13 tyś. dzieci chorych i niepełnosprawnych z terenu całej Polski, a także placówki afiliacyjne – lecznicze, hospicyjne, opiekuńcze i wychowawcze. Patronem honorowym fundacji „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” są takie osobistości jak prof. Zbigniew Religa, czy też sławna aktorka Beata Tyszkiewicz.

Działalność Fundacji polega w głównej mierze na gromadzeniu funduszy z przeznaczeniem na przeprowadzanie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom małych podopiecznych, w ramach Fundacji powstał Ośrodek Pomocy i Bezpłatnej Rehabilitacji AMICUS, mieszczący się w Warszawie przy ul. Słowackiego 12

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ