Dachobranie z BMI Braas

Ocena: 3.8
1880

Wrzesień był łaskawy dla wszystkich, również dla branży budowlanej. Czy cała jesień taka będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem nie ma co czekać z zakupem dachówek, bo już tylko do 30 października lub do wyczerpania zapasów trwa Dachobranie 2020 – wielka promocja marki BMI Braas.

Dachówki betonowe, ceramiczne, blachodachówki panelowe – niemal wszystkie produkty marki BMI Braas zostały objęte jesienną promocją. Oferowane są w bogatej gamie kolorów oraz kształtów, co umożliwia to dopasowanie do każdego, najbardziej wymagajacego projektu oraz indywidualnych potrzeb i gustu. Warto zwrócić uwagę na propozycje w odcieniach jesieni – brązowy, miedziany, kasztanowy czy czerwień w różnych odsłonach. Wszystkie modele charakteryzuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również najwyższa jakość, która daje gwarancję bezpieczeństwa i pewny dach nad głową na wiele lat. 

Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać u naszych dystrybutorów. Wyszukiwarka punktów dystrybucyjnych wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stronie: www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

 

Źródło: Informacja prasowa BMI Braas

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ