Budma pod dachem

Ocena: 5
5245
Dekarze z całej Polski zjadą w styczniu do Poznania, by zapoznać się z nowościami w technologiach dekarskich prezentowanymi w ramach targów Budma i podczas specjalistycznych konferencji. Dla branży dekarskiej głównym wydarzeniem targów będzie Kongres Dekarzy Polskich.

Parlament dekarzy
Kongres organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy towarzyszy Budmie od 2002 roku. Tym razem odbędzie on się on trzeciego dnia targów, 21 stycznia. Wiodącym tematem tegorocznego spotkania będzie „Szkolnictwo zawodowe w Polsce i rola Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy”. Jak co roku na Kongresie wręczone zostaną certyfikaty kwalifikacji blacharsko-dekarskich PSD.

Na stoisku PSD specjaliści z zakresu budowy dachów będą mogli uzyskać wszelkie informacje na temat działalności stowarzyszenia, a jeszcze niezrzeszeni dowiedzieć się o możliwości przystąpienia do niego.

Wzorcowy dach pasywny
Ekspozycja targów Budma obfitować będzie w najnowsze rozwiązania z zakresu projektowania i budowy dachów. Ciekawostką będzie prezentacja wzorcowego dachu pasywnego, która planowana jest w ramach projektu Budownictwo pasywne. Dach pasywny to ważny element domów pasywnych, będących najnowszą generacją budynków energooszczędnych, w których komfortowy mikroklimat może być utrzymywany bez oddzielnego aktywnego systemu ogrzewania, czy też klimatyzacji.

Budma – obowiązkowy punkt w kalendarzu
Styczniowe targi budowlane w Poznaniu to około 1500 czołowych producentów i dystrybutorów na 40000 m kw. Tematem przewodnim najbliższej edycji jest „Zrównoważone budownictwo”. Wśród rozwiązań prezentowanych na targach nie zabraknie nowości i premier rynkowych. Oprócz Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2010 na terenie poznańskich targów odbędą się w tym samym czasie również Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ oraz Centrum Budownictwa Sportowego – Sport, Rekreacja, Wellness & SPA, a także Targi Branży Szklarskiej GLASS.

Na podstawie materiałów MTP Sp. z o.o.

Źródło: Dachy, nr 12 (120) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ