Braas dzieli się wiedzą - kolejna edycja szkoleń dla dekarzy

Ocena: 0
2620

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych przez markę Braas. Rozwój i podniesienie kwalifikacji to dobre postanowienie noworoczne, warto zatem wpisać terminy szkoleń do kalendarza!

Obecnie dekarze mają do dyspozycji sześć szkoleń, w tym jedno podstawowe i pięć specjalistycznych. Szkolenie podstawowe "Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas" pozwala na nabycie lub usystematyzowanie wiedzy na temat projektowani przegrody dachowej oraz budowy dachu. Podczas szkolenia szczegółowo omawiane są zasady doboru i konstruowania kolejnych warstw w przegrodzie dachowej i jej wykonywania, a także prawidłowego stosowania rozwiązań systemowych Braas.

Szkolenia specjalistyczne podzielone są na kilka zakresów tematycznych:

  • Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów
  • Karpiówka Opal, karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach. Ocieplenia DivoDamm oraz specyfika układania dachówek płaskich:
  • Karpiówka Opal na wolim oku
  • Blachodachówki Quadro i Decra. Zasady układania
  • Blachodachówki Decra i Quadro. Zasady układania

Szkolenia w zależności od tematyki trwają dwa lub trzy dni i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Kierowane są do dekarzy chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat rozwiązań technicznych stosowanych w trudnych detalach dachów.
Marka Braas od wielu lat realizuje program certyfikacji dekarzy. Udział w co najmniej dwóch szkoleniach jest jednym z warunków do uzyskania certyfikatu. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie internetowej marki Braas.

Źródło i zdjęcie: Braas

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ