Braas dzieli się wiedzą

Ocena: 0
1955
Marka Braas lubi dzielić się swoim doświadczeniem. Już od kilku lat producent kompletnych systemów dachowych organizuje szkolenia dla dekarzy i handlowców oraz wykłady dla studentów uczelni technicznych. Ci ostatni mieli ostatnio okazję wysłuchać wykładu na temat nowości na rynku nowoczesnych materiałów budowlanych.

Spotkanie dla studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na wydziale Budownictwa i Architektury poprowadził doradca techniczny firmy Monier Braas Sp. z o.o. – Marek Podeszwa. Tematem wykładu, prowadzonego w ramach zajęć „Budownictwo Energooszczędne”, były nowoczesne materiały budowlane. Na zajęciach omówiono działanie nowych technologii na przykładzie skuteczności izolacji nakrokwiowych, wysokiej jakości membran paroprzepuszczalnych i wydajnych instalacji solarnych.

Nie bez znaczenia był również aspekt ekologiczny. Marka Braas dba o ochronę środowiska już na etapie produkcji. W efekcie klienci otrzymują kompletne, ekologiczne systemy dachowe. Wykorzystanie solarów, czy skutecznej izolacji to nie tylko oszczędność dla naszego portfela, ale również troska o środowisko.

Nowoczesna forma wykładu, opatrzona dużą ilością schematów i zdjęć – bardzo przypadła do gustu studentom, którzy licznie stawili się na spotkanie. Pozostaje mieć nadzieję, że tego typu wykłady będą się odbywały częściej, a dzięki przyszłym inżynierom i architektom nasze domy będą jeszcze bardziej wydajne i ekologiczne.

Źródło: Braas

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?








GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?







GŁOSUJ