Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blachy Pruszyński odznaczone nagrodą Wybitnego Eksportera roku 2018

Ocena: 0
3565

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich postanowiło odznaczyć firmę Blachy Pruszyński nagrodą "Wybitnego Eksportera Roku 2018".

Firma wyróżnia się nie tylko na polskim, ale także na światowym rynku, skupiając aż 20 spółek w ojczyźnie i poza jej granicami. Z powodu dużej konkurencji wśród dostawców pokryć dachowych na rynku europejskim Blachy Pruszyński stawia swoje pierwsze kroki w takich miejscach jak Afryka czy Ameryka Południowa. Eksportowane są tam przede wszystkim gotowe konstrukcje dostarczone w modułach dostosowanych do prostego montażu. 22 listopada odbyło się uroczyste wręczenie medali podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich, a udział w nim wzięli eksporterzy ze wszystkich regionów Polski. Spotkanie poprowadził Prezes Zarządu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich Mieczysław Twaróg. Poruszonym tematem podczas kongresu był temat zagranicznej ekspansji przedsiębiorstw w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Stowarzyszenie prowadzi swoją działalność od 2002 roku i współpracuje ze spółkami z całej Polski. Powstało z inicjatywy eksporterów, toteż od samego początku skupia się konkretnie na specyficznych potrzebach tej grupy przedsiębiorców. Celem Stowarzyszenia jest promowanie polskiego eksportu oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie tego typu działalności. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest usprawnienie warunków ekonomicznych.

Źródło i zdjęcie: Blachy Pruszyński

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: