Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

"DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo" - Konferencja Stowarzyszenia DAFA

Ocena: 0
1878
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, ma zaszczyt zaprosić na Konferencję naukowo-techniczną: "DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo" - wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

IV edycja Konferencji "DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo" będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa BUDMA 2014 i odbędzie się w dniu 12 marca 2014r. w Poznaniu.

Sympozjum skierowane jest do architektów, projektantów i konstruktorów oraz wykonawców dachów płaskich i fasad. Liczymy także na udział inżynierów budowlanych, deweloperów, inwestorów, a także przedstawicieli środowisk akademickich, generalnych wykonawców i firm konsultingowych.

Eksperci ze Stowarzyszenia DAFA zaprezentują wybrane aspekty nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa.

W programie konferencji znajdą się referaty, które:
  • Dostarczą słuchaczom specjalistycznej wiedzy na temat standardów wykonania i szczelności dachów zielonych.
  • Będą poruszały kwestie kluczowe z punktu widzenia odśnieżania dachu.
  • Zaprezentują nieograniczone możliwości ożywienia obiektu z wykorzystaniem elewacji perforowanych.
  • Zapoznają uczestników z wymogami akustycznymi w budownictwie przemysłowym w świetle rekomendowanych rozwiązań.
  • Omówią najczęstsze błędy przy stosowaniu lekkich przegród wykonanych z płyt warstwowych na etapie projektowania, produkcji oraz w trakcie montażu.
  • Dostarczą odpowiedzi, jaki wpływ ma gatunek stali na nośność elementu z blachy profilowej?
  • Podpowiedzą jak sprostać wymogom BHP na przykładach różnych typów zabezpieczeń prac budowlanych?
Konferencja DAFA będzie okazją do spotkania specjalistów z branży, platformą wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie rejestracji na www.dafa.com.pl – ilość miejsc ograniczona.

Patronat medialny nad Konferencją DAFA objął miesięcznik DACHY.

Źródło i grafika: DAFA

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: