Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Redakcja Dachy

0
 28 stycznia br. w fabryce okien do poddaszy Velux w Gnieźnie nastąpiło uroczyste uruchomienie kotła grzewczego na biomas...
0
Ponad 180 osób uczestniczyło w konferencji „Lekkie ściany i dachy – projektowanie i wykonanie”
0
Zarząd i członkowie Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli informuje o corocznym zjeździe Federacji
0
26 lutego br. odbyły się II Śląskie Mistrzostwa Dekarzy
0
Zielony liść na łodydze otaczający literę B w nazwie marki Braas
0
16 lutego 2011 roku w Warszawie w hotelu Intercontinental odbyła się Gala Wręczenia Nagród
0
20 stycznia br. dokonano uroczystego otwarcia Śląskiego Biura Handlowego firmy Galeco.
0
Na początku marca Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat SA otworzyły pierwszą w Polsce Akademię Projektowania & Montażu.
0
Braas plasuje się w ścisłej czołówce rankingu najbardziej rozpoznawalnych marek pokryć dachowych na polskim rynku.
0
  Firma WA-BiS już po raz 6 uzyskała tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”